У середу, 11 березня, відбулась конференція, присвячена питанням розвитку сфери ділової гостинності «Конференц-індустрія: перспективи та напрямки розвитку Львова».
Учасниками конференції стали близько 90 осіб, котрі є представниками університетів, унікальних історичних закладів, готелів, туристичних операторів та професійних організаторів подій не лише зі Львова та області, а також і з Києва. Для них доповідали як місцеві експерти, так і спеціально запрошенні спікери із Кракова, Варшави, Відня та Києва.
Розпочала конференцію директор з розвитку бізнесу Варшавського ЕХРО ХХІ Анна Гурська, котра розповіла як за кілька років змінився Ґданськ завдяки розвитку сфери ділової гостинності, після чого професори Краківського економічного університету Аґата Нємчик та Рената Северин поділилися інформацією про те, як обрахувати економічний ефект від проведення ділових заходів у місті.
Робота на конференції відбувалась у спеціалізованих групах: унікальні заклади та університети, готелі та туроператори та організатори заходів. Так, до прикладу, для групи «Готелі» виступали представники мережевого готелю InterContinental, котрі розказали про стандарти МІСЕ індустрії, яких повинен притримуватися готель, обговорили чи буде участь в міжнародних виставках та воркшопах в пріоритеті на 2015 рік та питання співпраці готелів з туристичними операторами, агентствами.
Депутат ВР, Секретар Комітету, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Анна Романова виступила із доповіддю про загрози та перспективи розвитку туризму в умовах військової агресії РФ. Доповідь охопила проблеми державного управління у сфері туризму та основні складові туристичної реформи в Україні.
Доповідь Мирона Угрина, почесного президента Асоціації імплантологів України та громадського координатора проекту LvivEXPO, про ідею будівництва конгрес-холу викликала велике зацікавлення в усіх присутніх, так як відсутність залу, котрий може вміщувати велику кількість осіб одночасно, є нагальною проблемою для міста, що стримує його розвиток на МІСЕ ринку.
На конференції також було презентовано дві ІТ-ідеї, котрі вже незабаром допомагатимуть організаторам конференцій та місцевому бізнесу як у вирішенні організаційних питанннь, так і стануть корисними для аналізу МІСЕ ринку. Зокрема було представлено програмний продукт, який дозволяє порахувати кількість та тип проведених конференцій у місті, сезонність, оцінити загальну тенденцію у відвідуваності міста. Була презентована ідея мобільного додатку для організаторів конференцій.
Усі фото з конференції можна переглянути за посиланням.
Презентації доповідачів доступні тут.